Uudised

Mulgi Kultuuri Instituudi eestvedamisel tutvustatakse Mulgimaad Maamessil Tartus

24 aprill, 2019

25.-27. aprillil kogunevad Tartu Näituste messikeskuses põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse tegijad Eestist ja piiritagant, et maha pidada järjekorras 27. Maamess. Sel korral võtab messist osa 482 ettevõtet 12st riigist.

Maamessil pakuvad Mulgimaa ühisstendil oma tooteid järgmised ettevõtted: Mulke Crisps OÜ, PIP Food OÜ, Chaga OÜ, Pajumäe Talu OÜ, Aaviku Marjatalu OÜ, Seedri Puukool, OÜ Bodyfood, Maire tikkimine, Mulgi Savikoda MTÜ, Mulgi Pruulikoda OÜ.

Ootame kõiki meid külastama!

Mulgimaa osalemist Maamessil toetab Mulgi Kultuuri Instituudi poolt ellu viidav LEADER-projekt Mulgimaa võrgustikud!

 

Mulkideselts kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!
Loe rohkem siit.