Uudised

Mulgi märgi kandjate arv suurenes

3 juuni, 2019

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja juhatus otsustas anda välja Mulgi märgi kasutamise õigus ettevõtetele: Aaviku Marjatalu OÜ, Seedri Puukool OÜ, Maire Riit FIE, TransMovers OÜ, OÜ BodyFood. 

Aaviku Marjatalu OÜ on 2017 aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb Mulgimaal Tarvastu külas, Viljandi vallas, astelpaju marjade kasvatusega ning marjadest erinevate toodete valmistamisega.

OÜ Seedri Puukool tegutseb 2000 aastast Polli külas, Mulgi vallas ja tegeleb erinevate istikute (viljapuud, põõsad; ilupuud ja -põõsad) kasvatamise ja müügiga.

FIE Maire Riit õmbleb erinevaid linasest materjalist tooteid (pajakindad, rätikud, laudlinad, põlled, kotid), mida kaunistavad arhailiste mulgimotiividega tikandid.

TransMovers OÜ teenindab nii eraisikuid kui ka ettevõtteid. Missiooniks on pakkuda kiireid ja professionaalseid transpordi-ja kolimisteenuseid ning vajalikke pakkematerjale.

OÜ BodyFood on asutatud 2017, ettevõte toodab rukkikama, mida on rikastatud erinevate pähklite, seemnete, marjapulbrite ja ravimtaimedega.

Ettevõtteid oodatakse tunnustust vastu võtma 11. juunil Abja Spordikeskusesse, kus algusega kell 15.30 algab MTÜ Mulgimaa Arenduskoja üldkoosolek.

Mulkideselts kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!
Loe rohkem siit.