Sündmused

Sotsiaalne hullus "Bussijaamas"

23. september Kell 19:00

Kungla noortel valmis TEATRIKUS koolitusprojekti raames lustakas 30 minutiline näitemäng, mis toob publiku ette ühe täiesti tavalise bussipeatuse loo.
On ääretult kurb näha, et me ei pane tähele, mis meie ümber toimub, me muudame maailma ise seda märkamata! Tuleb tõsta pilk ja kuulata lugu, lugu mille pajatab kohtumispaik. Tõsta pilk, et mitte langeda ohvriks ja muuta, muuta maailma selliselt nagu ise tahad! Tõsta pilk juba täna, sest homme on liiga hilja!
Osades: Karl Kirt, Marietta Juurikas, Kaidar Kängsepp, Timmu Viilup ning Kristo, Carol ja Siiri Põldsaar
Etendusega tähistame Eesti Harrastusteatrite Liidu 30. aastapäeva
Pääse 2 eurot

Mulkideselts kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!
Loe rohkem siit.